Главная » 2017 » Июль » 13

З 30.06 по 1.07.2017  в Словаччині, в містечку Турчанське Тепліце проходив 1-й Чемпіонат світу серед юнаків та дівчат зі спортивної радіопеленгації. Спортсмени з 12 країн протягом трьох днів боролися за нагороди. Збірна команди України, яка налічувала двадцять спортсменів, була представлена юними спортсменами з Вінницької, Сумської, Хмельницької, Волинської, Донецької областей та м. Києва. В загальному командному заліку українці поступилися  росіянам і чехам, та зайняли почесне третє місце.

Загалом наші спортсмени вибороли 15 медалей різного гатунку. На найвищу сходинку п'єдесталу піднімалися сумчани Єгор Редька (вікова категорія Ч14) та Мальований Артем (Ч16), (тренер Редька М.Г.) які були перші в особистому заліку в класичній дистанції 3,5 МГц та у вправі «спринт» відповідно, а в командному заліку не було рівних хлопцям  категорії Ч16 в класичній дистанці ... Читать дальше »

Категория: Events | Просмотров: 1469 | Дата: 13.07.2017 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарии (0)